FAQ – Як користуватися
Яку інформацію я можу знайти?
Станом на червень 2019 року в базі представлені дані про приватизовану комунальну нерухомість міста Луцька з 1993-го року і до початку 2019 року, здану в оренду комунальну нерухомість протягом 2015-2019 років (12 кварталів), а також перелік комунальної нерухомості громади Луцька станом на 01.01.2018 року.
У базі є інформація про адресу розміщення майна, балансоутримувача, класифікацію приміщень, первісну вартість комунального майна, площу, наявність комунікацій, інформацію про орендарів та орендну плату, інформацію про покупців, вартість і дату приватизації, спосіб приватизації.
Всі дані базуються на інформації, яку надав відділ управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради.
Для кого створена ця база?
Ми сподіваємось, що ця база стане в нагоді як людям бізнесу так і пересічним лучанам, які хочуть дізнатися більше про комунальне майно громади, або ж винайняти його чи приватизувати, так і журналістам, громадським активістам, правоохоронним органам, які можуть користуватися цією базою у своїй роботі.
З чого почати пошук?
1) Вибери категорію даних, в яких хочеш знайти інформацію: перелік комунального майна, орендоване комунальне майно чи приватизоване майно.
2) У поле пошуку введи ключові слова, наприклад, ім’я та прізвище особи, назву компанії, адресу, назву балансоутримувача. Або ж скористайся розширеним пошуком: відфільтруй дані за вказаними параметрами.
3) Перейди на сторінку потрібного об’єкта.
Які ще дані я можу побачити?
У фільтрах розширеного пошуку вказано кількість об’єктів, наявних за тим чи іншим запитом – число в дужках. Наприклад, у Виконавчого комітету Луцької міської ради 8 приміщень на балансі, а у ДКП «Луцьктепло» – 125. Так само можна переглянути кількість об’єктів за різними кодами класифікації, адресами, орендарями чи покупцями.
На вкладці орендованого об’єкта внизу сторінки можна побачити перелік інших об’єктів, які перебувають в оренді за тією ж адресою. Так само і на сторінці об’єкта в переліку комунального майна. А на сторінці об’єкта в категорії приватизованого майна можна подивитися, чи залишилося ще якесь комунальне майно за тією ж адресою.
На що звернути увагу?
Вартість приватизованих об’єктів вказана без ПДВ. Щоб дізнатися повну вартість додай до суми 20% вартості.
У даних щодо об’єктів приватизації до червня 2000 року відсутні дані про площу та вартість приватизованого об’єкта. На жаль, в такому вигляді фіксувала інформацію Луцька міська рада. Також для цих даних, крім назви покупця, вказана особа представника. Зазвичай це особи, які безпосередньо займалися процесом приватизації.
І ще одна ремарка для даних про приватизацію до червня 2000 року: в окремих випадках приватизовувалося не саме приміщення, а майно підприємства, яке там знаходилося, або ж і приміщення, і майно, або ж лише приміщення.
В деяких випадках місцезнаходження об’єктів на карті може відображатися некоректно.
Чому в деяких розділах відсутня інформація?
Автори проекту розробляли шаблон бази за останніми рекомендаціями експертів. Ми намагалися зібрати і показати якомога повнішу ситуацію із комунальним майном. Однак, Луцька міська рада надала ці дані в дещо іншому форматі. Деякі дані не фіксуються в муніципальній базі, а деякі не доступні широкому загалу. Наприклад, класифікація об’єктів, інформація про реєстрацію права власності, реквізити та тривалість дії договорів оренди і багато іншого. Ми сподіваємося, що з часом ці дані з’являться і база буде доповнена.
Як оновлюється інформація?
Наразі оновлення даних в категоріях відбуватимуться:
– щодо орендованого комунального майна – раз в квартал;
– щодо актуального переліку комунального майна громади – раз у рік в першому кварталі;
– щодо приватизованого комунального майна – раз в квартал.
Ну і звісно це залежить від оперативності публікації даних Луцькою міською радою.
Я знайшов помилку в даних, що мені робити?
Натискай на кнопку «Написати розробникам», опиши помилку і обґрунтуй, чому ти вважаєш, що інформація неправильна та надішли повідомлення.